RESULTAT BFK-cup Bergen 2019



RESULTAT BFK-cup Oslo 2018

 
         
Gruppe 1 Gruppe 2    
 Anlegg FK Vembli FK    
TopBins FK Søndag    
Barlia FK Kim Jong IL    
Dynamo Dubrovnik '73 Spennes Venner    
Tre Troll FK  -    
Knr: Kl: Bane:  Hjemmelag: Bortelag: Resultat:  
1 11:00 1  Anlegg FK  TopBins 0 - 2  
2 11:00 2  Barlia FK  Dynamo Dubrovnik '73 6 - 3  
3 11:15 1  Vembli FK  FK Søndag 4 - 0  
4 11:15 2  Kim Jong IL  Spennes Venner 1 - 3  
5 11:30 1  Tre Troll FK  Anlegg FK 3 - 1  
6 11:30 2  TopBins  Barlia FK 2 - 1  
7 11:45 1  Kim Jong IL  Vembli FK 0 - 0  
8 11:45 2  Spennes Venner  FK Søndag 3 - 1  
9 12:00 1  Dynamo Dubrovnik '73  Tre Troll FK 4 - 5  
10 12:00 2  Anlegg FK  Barlia FK 4 - 2  
11 12:15 1  Spennes Venner  Vembli FK 2 - 0  
12 12:15 2  FK Søndag  Kim Jong IL 1 - 2  
13 12:30 1  Dynamo Dubrovnik '73  Anlegg FK 1 - 1  
14 12:30 2  Tre Troll FK  TopBins 1 - 3  
15 12:45 1  Spennes Venner  FK Søndag 2 - 4  
16 12:45 2  Vembli FK  Kim Jong IL 3 - 2  
17 13:00 1  TopBins  Dynamo Dubrovnik '73 9 - 1  
18 13:00 2  Barlia FK  Tre Troll FK 4 - 2  
  13:15   "Chippen"-konkurranse      

 Kvartfinaler

 
19 13:30 1  TopBins  FK Søndag 4 - 2  
20 13:30 2  Vembli FK  Tre Troll FK 3 - 2  
21 13:45 1  Spennes Venner  Anlegg FK 1 - 0  
22 13:45 2  Barlia FK  Kim Jong IL 5 - 2  

 Semifinaler

 
23 14:00 1  Top Bins  Vembli 6 - 0  
24 14:15 1  Spennes Venner  Barlia FK 0 - 2  

 Bronsefinale

 
25 14:30 1  Vembli FK  Spennes Venner 4 - 3  

 Finale

 
26 14:45 1  TopBins  Barlia FK 5 - 1  




RESULTAT BFK-cup Bergen 2018

Oppsettet kan også lastes ned i Excel-format her.
         
Gruppe 1 Gruppe 2 Gruppe 3 Gruppe 4
Røyset (trekt lag)
Skansens BK Damer KIG Entertainment Søndagsgjengen
Besso FC HENT AS Ytre Arna Tight Pants Fedje Allstars
The Dreamteam Jaromir JagrBombs (trekt) Godt og Blandet IL Tempo Gigante
Internazionale Revisorspirene Pie Jesu Barlia FK
Retten og Sletten Bergen Eiendomsdrift AS SK Odda Team Knopfler
Knr: Kl: Bane:  Hjemmelag: Bortelag: Resultat:  
1 10:46 1  Røyset (trekt lag)  Besso FC 0 - 3  
2   2  Skansens BK Damer  HENT AS 3 - 8  
3   3  KIG Entertainment  Ytre Arna Tight Pants 1 - 5  
4 11:00 1  Søndagsgjengen  Fedje Allstars 2 - 1  
5   2  The Dreamteam  Internazionale 2 - 3  
6   3  Jaromir JagrB. (trekt)  Revisorspirene 0 - 3  
7 11:14 1  Godt og Blandet  Pie Jesu 3 - 3  
8   2  IL Tempo Gigante  Barlia FK 1 - 7  
9   3  Retten og Sletten  Røyset (trekt lag) 3 - 0  
10 11:28 1  Bergen Eiendomsdrift AS  Skansens BK Damer 11 - 3  
11   2  SK Odda  KIG Entertainment 3 - 1  
12   3  Team Knopfler  Søndagsgjengen 4 - 0  
13 11:42 1  Besso FC  The Dreamteam 1 - 2  
14   2  HENT AS  Jaromir JagrB. (trekt) 3 - 0  
15   3  Ytre Arna Tight Pants  Godt og Blandet 3 - 1  
16 11:56 1  Fedje Allstars  IL Tempo Gigante 3 - 1  
17   2  Internazionale  Retten og Sletten 7 - 6  
18   3  Revisorspirene  Bergen Eiendomsdrift AS 0 - 1  
19 12:10 1  Pie Jesu  SK Odda 6 - 1  
20   2  Barlia FK   Team Knopfler 1 - 7  
21   3  Røyset (trekt lag)  The Dreamteam 0 - 3  
22 12:24 1  Fedje Allstars  Team Knopfler 1 - 7  
23   2  KIG Entertainment  Godt og Blandet 1 - 3  
24   3  Søndagsgjengen  IL Tempo Gigante 2 - 0  
25 12:38 1  Besso FC  Internazionale 1 - 2  
26   2  HENT AS  Revisorspirene 2 - 5  
27   3  Ytre Arna Tight Pants  Pie Jesu 4 - 1  
28 12:52 1  Fedje Allstars  Barlia FK 3 - 2  
29   2  The Dreamteam  Retten og Sletten 4 - 6  
30   3  Jaromir JagrB. (trekt)  Bergen Eiendomsdrift AS 0 - 3  
31 13:06 1  Godt og Blandet  SK Odda 3 - 0  
32   2  IL Tempo Gigante  Team Knopfler 2 - 7  
33   3  Røyset (trekt lag)  Internazionale 0 - 3  
34 13:20 1  Skansens BK Damer  Revisorspirene 3 - 13  
35   2  KIG Entertainment  Pie Jesu 3 - 1  
36   3  Søndagsgjengen  Barlia FK 1 - 2  
37 13:34 1  Besso FC  Retten og Sletten 2 - 5  
38   2  HENT AS  Bergen Eiendomsdrift AS 1 - 2  
39   3  Ytre Arna Tight Pants  SK Odda 3 - 3  
40 13:50 1  Skansens BK Damer  Jaromir JagrB. (trekt) 3 - 0  
             
      Kvartfinaler      
41 14:15 1  Internazionale  Revisorspirene 0 - 0 (1 - 3)  
42   3  Bergen Eiendomsdrift  Retten og Sletten 5 - 5 (8 - 7)  
43 14:29 1  Ytre Arna Tight Pants  Barlia FK 3 - 4  
44   3  Team Knopfler  Godt og Blandet 5 - 0  
             
      Semifinaler      
45 14:50 1  Revisorspirene  Barlia FK 2 - 3  
46   3  Bergen Eiendomsdrift  Team Knopfler 2 - 9  
             
      Finale      
47 15:15 1  Team Knopfler  Barlia FK 4 - 1